טלפון : 1700-508-558 

מייל office@mirvahim-group.co.il


סיפורי לקוחות


 

ד"ר יהודה ס. צפת
מורה ומרצה במשרד החינוך צפון, בעירייה ובמכללה


"הגעתי עם אשתי לייעוץ לקראת פרישה עם מנכ"ל החברה, שאול מימון. לאחר שהבין את הרקע התעסוקתי שלי ניגש מר מימון לבדוק את רכיבי השכר שלי מ-3 מקומות העבודה שלי. 
להפתעתי, הודיע לי כי תלוש השכר ממשרד החינוך תקין, אך באחד ממקומות העבודה הנוספים קיימת טעות מתמשכת בוותק שלי, אותה העריך בכ-5,000 שקלים לחודש! 
נדהמתי לגלות, כי גם מורה וותיק שבד"כ יודע לקרוא את תלוש השכר, לא הצליח לגלות טעות כה משמעותית, שנמשכה כשנתיים. 
לאחר טיפול מול המעסיק ( במדור השכר מיד תיקנו את הוותק ) קיבלתי עשרות אלפי שקלים עבור כל תקופת העבודה שלי..." 

  
חווה לביא מורה במשרד החינוך מחוז חיפה

" מסרתי תלושי שכר לבדיקה לנציג החברה, ולאחר שבועיים נתבשרתי כי נמצאה טעות בוותק שלי. לאחר טיפול אישי ומסור של הגב' דניאלה סלומון, עובדת המשרד, קיבלתי הפרשים רטרואקטיבית ל-7 השנים האחרונות בסך של למעלה מ-11,000 שקלים, וכן תוספת חודשית לשכרי בסך של כ-180 שקלים ". 

  
רחל ש. מחדרה
מורה במשרד החינוך מחוז חיפה: 
" אני מלמדת בבי"ס יסודי בחדרה. לאחר בדיקה של שנערכה ע"י החברה לתלושי השכר של מורי ביה"ס, נתגלה כי משרד החינוך לא עידכן את גמול החינוך המיוחד שלי. לאחר טיפול ממושך של צוות המשרד מול משרד החינוך קיבלתי הפרשים רטרואקטיבית מיום הטעות של 31,520 שקלים, ותוספת חודשית של 3.5% לגמול החינוך המיוחד שלי ".  
מוני
מורה בתיכון, עיריית רעננה

 נציג החברה הגיע לבית הספר, ומסרתי לו תלושי שכר מ- 3 השנים האחרונות. בתלושים נתגלה כי איני מקבלת גמול תואר שני. 'מרווחים פיננסיים' החזירה לי הפרשי שכר של 14,756 שקלים, ותוספת חודשית של 246 שקלים מעתה ואילך 

logo בניית אתרים