טלפון : 1700-508-558 

מייל office@mirvahim-group.co.il


לקוחות מספרים


   ד"ר יהודה ס. 
מורה ומרצה במשרד החינוך צפון, בעירייה ובמכללה, צפת

הגעתי עם אשתי לייעוץ לקראת פרישה עם מנכ"ל החברה, שאול מימון. לאחר שהבין את הרקע התעסוקתי שלי ניגש מר מימון לבדוק את רכיבי השכר שלי מ-3 מקומות העבודה שלי
להפתעתי, הודיע לי כי תלוש השכר ממשרד החינוך תקין,
אך באחד ממקומות העבודה הנוספים קיימת טעות מתמשכת בוותק שלי, אותה העריך בכ-5,000 שקלים לחודש

נדהמתי לגלות, כי גם מורה וותיק שבד"כ יודע לקרוא את תלוש השכר, לא הצליח לגלות טעות כה משמעותית, שנמשכה כשנתיים
לאחר טיפול מול המעסיק (במדור השכר מיד תיקנו את הוותק) קיבלתי עשרות אלפי שקלים עבור כל תקופת העבודה שלי.

   חווה לביא
 
מורה במשרד החינוך מחוז חיפה
מסרתי תלושי שכר לבדיקה לנציג החברה, ולאחר שבועיים נתבשרתי כי נמצאה טעות בוותק שלי. לאחר טיפול אישי ומסור של הגב' דניאלה סלומון, עובדת המשרד,
קיבלתי הפרשים רטרואקטיבית ל-7 השנים האחרונות בסך של למעלה מ-11,000 שקלים, וכן תוספת חודשית לשכרי בסך של כ-180 שקלים.
 

   רחל ש.
מחדרה, מורה במשרד החינוך מחוז חיפה

אני מלמדת בבי"ס יסודי בחדרה. לאחר בדיקה של שנערכה ע"י החברה לתלושי השכר של מורי ביה"ס, נתגלה כי משרד החינוך לא עידכן את גמול החינוך המיוחד שלי.
לאחר טיפול ממושך של צוות המשרד מול משרד החינוך קיבלתי הפרשים רטרואקטיבית מיום הטעות של 31,520 שקלים, ותוספת חודשית של 3.5% לגמול החינוך המיוחד שלי

  מוני  
מורה בתיכון, עיריית רעננה

נציג החברה הגיע לבית הספר, ומסרתי לו תלושי שכר מ- 3 השנים האחרונות. בתלושים נתגלה כי איני מקבלת גמול תואר שני. 'מרווחים פיננסיים' החזירה לי הפרשי שכר של 14,756 שקלים, ותוספת חודשית של 246 שקלים מעתה ואילך.

  נילי
מורה במשרד החינוך תל אביב

ביקשתי להתייעץ בנושא פרישה דרך ועדה רפואית עקב בעיות רפואיות ושחיקה בעבודה.

קיימתי פגישת ייעוץ משולבת עם מנכ"ל החברה ורופא החברה, בה נבדקה כדאיות הפרישה במסלול הרפואי. לאחר שרופא החברה הנחה אותי באיסוף החומר הרפואי וביצוע בדיקות נוספות, החלטתי כי החברה תייצג אותי בוועדה הרפואית של משרד הבריאות. מאחר וחששתי מהוועדה, לאור סיפורים ששמעתי מחברות, הכין אותי רופא החברה לשאלות שישאלו אותי הרופאים בוועדה.

 זומנתי ל- 2 בדיקות של הועדה הרפואית, אליהן הגעתי בליווי רופא החברה, המשמש גם כעו"ד, אשר נכנס לוועדה והציג את הטיעונים התומכים ביציאתי לפרישה מוקדמת על בסיס רפואי. לאחר כחודש, קיבלתי הודעה על קביעת הוועדה: אי יכולת להמשיך בעבודתי והחלטה על 79% נכות.

פרשתי בגיל 55 כשאני נהנית מפנסיה מוגדלת, פדיון ימי מחלה, מענק נוסף וסכום ביטוח ששולם לי מהביטוח ההדדי... כל זאת הודות לליווי המקצועי שקיבלתי מצוות מרווחים פיננסים.  
אורנה י.
מורה בבי"ס יסודי בנתניה

אני נהנית שנים רבות משרותיה המקצועיים של 'מרווחים פיננסיים'. התחלתי בבדיקה של תוכניות הביטוח והפנסיה הפרטיות שלי ושל בעלי, והמשכתי בקבלת החזרי מס עבור מספר שנות עבודה. בשנה האחרונה פניתי למנכ"ל החברה, שאול מימון, לקבלת יעוץ לקראת פרישה.
בפגישה אישית קיבלתי הכוונה לגבי מסלול הפרישה הכדאי ביותר עבורי, תוך בדיקה מקצועית עם רופא החברה לגבי בעיות הבריאות שלי. בנוסף, במהלך הפגישה נבדק תלוש השכר שלי, ונתגלה כי אני יכולה לקבל שנתיים נוספות לוותק שלי, בעקבות עבודה במילוי מקום שבצעתי בשנותיי הראשונות בהוראה. לאחר טיפול מול הבעלות ומול משרד החינוך, השיג עבורי צוות המשרד את התוספת המיוחלת לוותק בתוספת הפרשי שכר עבור שנים קודמות.

logo בניית אתרים