קצת עלינו ...

חברת מרווחים פיננסיים מתמחה בייעוץ לזכויות עובדי הוראה, בתכנון פיננסי כלכלי למשפחה ובייעוץ פרישה .
החברה הוקמה על ידי מנכ"ל החברה והבעלים, שאול מימון, בעל תואר מוסמך במנהל עסקים (M.B.A), בעל הכשרה מקיפה בתחומי פנסיה ופרישה,תכנון פיננסי והשקעות. במהלך  15 שנות עבודתו בתחום צבר נסיון רב בליווי אלפי לקוחות בנושאי שכר, תנאים סוציאלים, פנסיה, ביטוח,חסכון והשקעות.
פנסיה וגמל חסכון והשקעות שירותי ביטוח
שירותים למורים ליווי לפורשיםשירותים פיננסיים
  עובדי הוראה 
  שכר
  ועדות רפואיות 
  ייעוץ לפורשים
  פנסיה וקופות גמל   

   
         
כניסה  
חיוג למורים מטלפון נייד:
     
פנסיה וגמל
שם : משפחה :
טל : דוא"ל :
נושא :
הודעה
הלקוח מסכים לקבלת עדכונים שוטפים ו/או הצעות למוצרים ממרווחים פיננסיים בדוא"ל או בsms
שלח
פנסיה

מחזיק בתכנית פנסיה אישית או דרך מקום העבודה?

מעוניין לקבל סקירה כלכלית מקצועית של התכניות הפנסיונית שלך?
החל מינואר 2006 רשאי כל עובד לבחור את תכנית הפנסיה המתאימה לו באופן אישי מתוך מגוון התוכניות והספקים הפנסיוניים הקיימים בשוק.
אין זה סוד כי בנייה נכונה של תכנית הפנסיה שלך תעניק לך ולמשפחתך בטחון כלכלי, ולכן חשוב להיעזר במומחה פנסיוני מנוסה אשר יעניק לך ליווי מקצועי בתכנון ובהתאמה של התכנית הפנסיונית שברשותך - תוך ביצוע מקדים של ניתוח הצרכים הכלכליים שלך!
מדוע חשוב לקבל ליווי מתמשך מהמומחה הפנסיוני שלך ?
תכנון פנסיוני הינו מטלה מורכבת במיוחד, ודורשת ידע רב תחומי מהמומחה הפנסיוני. מומחה פנסיוני מקצועי מתמחה בדיני עבודה, מוצרים פנסיוניים, מיסוי, חסכון, השקעות ועוד. בנוסף, עליו להיות מעודכן בכל שינויי הצץ חדשות לבקרים... מומחה פנסיוני העומד בתנאים אלו מתאים לטפל בתכנית פנסיונית "פשוטה" כמורכבת ומתאים לבחון וללוות אותך לאורך זמן.

מעוניים לדעת על ההבדל בין תכניות הפנסיה השונות - קופת גמל, ביטוח מנהלים או קרן פנסיה?
 
יש לך קופת גמל או קרן השתלמות? האם אתה מודע לעובדה שבעקבות רפורמת בכר  תוכל לבחור את קופת הגמל או ההשתלמות המתאימה ביותר עבורך? האם יש בידיך את הכלים לנהל כסף זה ולהפיק ממנו את המרב?
לידיעתך! ארגוני המורים בחרו עבורך ועבור כל ציבור עובדי ההוראה את קופות הגמל דפנה, רשף וגל, ואת קרנות ההשתלמות מקור ומישור. האם ייתכן שקופות אלו הן המתאימות ביותר עבור כל אחד מ - 130,000 עובדי ההוראה בישראל?
צוות המומחים הרב תחומי של מרווחים פיננסיים מאמין כי לכל מורה צרכים הייחודיים לו, ואך ורק לו. מצב משפחתי, גיל, מועד פרישה צפוי והכנסות נוספות, הם רק חלק מהפרמטרים הייחודיים לכל פרט ופרט. כלכלן מרווחים פיננסיים יערוך עבורכם סקר פיננסי אישי, בסופו תוכלו להבין יותר על תכניות הפנסיה שלכם ומידת התאמתם לצרכים הכלכליים שלכם.
כיצד יתבצע הסקר  הפיננסי של מרווחים פיננסיים לקופת הגמל וקרן ההשתלמות שלך ?
1.      בחינה המאפיינים האישיים והצרכים הכלכליים של המורה. 
2.      בסקירה של מסלול ההשקעה וסוג הקופה, תוך הסבר בנושא תשואה וסיכון, שיקולי מיסוי, ואפשרויות משיכה של הכספים. 
3.      הסבר על הגוף המנהל את קופת הגמל וקרן ההשתלמות שלך, וסקירה של החברות המנהלות תכניות פנסיה.
 
התכנית המשתלמת למורים - מעוניינים להבין יותר במה משקיעה קופת גמל שלכם ? גם אתם הולכים לאיבוד בין הניירת השונה של תכניות הגמל, ההשתלמות והפנסיה שלכם? באמצעות התכנית המשתלמת למורים נבחן לעומק את הצרכים הכלכליים שלכם, ונסקור את תכניות הפנסיה שלכם. בנוסף, התכנית תספק מענה לצרכים פיננסיים נוספים ובכלל זה שירותים הנוגעים לפנסיה ופרישה,כיסויים ביטוחיים, החזרי מס, תכנון וניהול תיק החיסכון (גמל, השקעות וכו') כלכלת המשפחה ועוד.
והכל, במטרה לרכז את השירותים בידי צוות מומחים אחד אשר ימנע ממך התרוצצויות ותיאומים מיותרים בין בעלי מקצוע.                                                          

   פותח על ידי אפריקום מערכות עיצוב על ידי Symbols מפת האתר ראשי כל הזכויות שמורות למרווחים פיננסיים 1-700-508-558